Otel Yazılımı, Yenilikçi Özellikler


1. ÖZELLİK : (ONLINE PROGRAM YÖNETİMİ)

Online demo başvuru formu doldurulduktan bir kaç dakika sonra demo oteliniz sunucu üzerinde hazırlanmakta, size e-mail ile kullanıcı bilgileri gönderilmektedir.
Programı denemek için 15 günlük ücretsiz test süresi verilmektedir, otelinizin oda kayıtlarını hızlıca kaydedebilir, bilgilerinizi asgari ölçülerde düzenleyebilirsiniz, kullanmakta olduğunuz program ile birlikte aynı paralelde rahatlıkla deneyebileceğiniz, sizin için herhangi bir maliyet oluşturmayan bu programı 15 gün kullanabilirsiniz.
HotelSilverlight'ı kullanmaya karar verdiğiniz takdirde yapılan giriş işlemleriniz üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.
Programı kullanırken canlı destek hattımızdan destek alabilir veya sormak istediğiniz konuları bize yazabilirsiniz.
Silverlight teknolojisi ile yazılmış olan dünyanın ilk otel programına geçiş yapmak için bu fırsatı değerlendirin.
Not: 15 günlük test süresi için sizden herhangi bir bedel talep edilmemektedir.

2. ÖZELLİK : (VİDEOLU EĞİTİM DESTEĞİ)

HotelSilverlight Otel Programını kullanmak için hazırlanmış videoların bir bölümünü izleyerek, daha sonra canlı destekten alacağınız küçük yardımlar ile bu programı kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. HotelSilverlight Otel Programını kullanmak için özel kurslara ihtiyaç yoktur, uygulama testlerimizde programın videolarını izleyen kullanıcılar bir kaç saat içinde programın büyük bölümünü kullanmaya başladıkları gözlemlenmiştir.

3. ÖZELLİK : (AYRINTILI, GELİŞMİŞ, UYUMU KOLAY, KULLANIMI BASİT VE EĞLENCELİ)

En küçük butik otelin bile rahatlıkla kullanabileceği basitlikte olması, sadece ekranda mouse'unuz ile veya dokunarak (dokunmatik ekranlar için geçerli) herhangi bir tarih aralığında rezervasyon yapmak çok hızlı ve basittir, aynı rezervasyonu sürükleyerek odaya giriş (check-in) yapmanızda bir o kadar basit ve eğlencelidir, tekrar aynı misafiri sürükleyerek çıkış (check-out) kovasına atmanızda aynı basitlikte yapılmaktadır, bu işlemlerin tümü bir kaç saniyede yapılabilmektedir.

Küçük oteller için çok fazla detaya girmeden programı kullanmak daha avantajlı olmaktadır.

Bunun yanında; HotelSilverlight Otel Programı en büyük otellerin ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilecek tasarımda hazırlanmıştır. Ayrıntılı özelliklere sahip yönetici paneli (admin panel) ile programın en ince ayrıntılarına girmek ve yönetmek mümkün olmaktadır. Otel işletmeleri için paket / ücret hesap detayları açısından ileri düzey hesaplamalara sahip olan HotelSilverlight Otel Programı en karmaşık hesaplamaları bile rahatlıkla yapmaktadır. HotelSilverlight programını kullanmaya başladığınızda aradığınız veya hayal ettiğiniz ayrıntıların çoğu ile karşılaşmaya hazır olun.

4. ÖZELLİK : (EĞİTİCİ ÇOKLU DİL DESTEĞİ)

Program uluslararası düzeyde tasarlanmış olup, ingilizce temelli yazılmıştır, Aynı zamanda Türkçe versiyonuda şu anda hazır durumdadır.
Aynı otelde birden fazla dilde kullanılabileceği düşünülerek çoklu dil yardım desteği üzerine tasarlanmıştır.
Aynı Otelde birden fazla dil ile kullanılabilmektedir. (Kullanıcı tercihli)
Otel programı İngilizce dilinde kullanırken, Otel kullanıcısı Türkçe dilde tooltip yardım desteği alabilmektedir veya program Türkçe dilinde kullanılırken, Otel kullanıcısı İngilizce dilde tooltip yardım desteği alabilmektedir aynı anda birden fazla yabanci dilde programı kullanmak mümkün olabilmektedir.
Tooltip özelliğinin yaklaşık 600 kelime öğrettiği göz önüne alındığında yenilikçiliği ve eğiticiliği ile program kullanıcılarına farklı bir ayrıcalık daha kazandırmaktadır. Programda kullanılan tüm yazıcı çıktılarını anında Türkçe veya İngilizce dillerine çevirerek basabilirsiniz.
Yabancı misafirlerinize İngilizce, Türk misafirlerinize Türkçe dökümanlar hazırlama ayrıcalığını yaşayın.

5. ÖZELLİK : (BULUT TABANLI SILVERLIGHT TEKNOLOJİSİ)

Silverlight teknolojisi ile yazılan bu ürün bilgisayar yazılım teknolojisinin geldiği en son nokta sayılmaktadır. Microsoft windows programlarında yüksek derecede görsel arayüz sağlar. Bu nedenle geleceğin programlama teknolojisi denilebilir. Sayısız yeni özelliklere sahip olan HotelSilverlight Otel Programı, etki alanınızı genişletmenize ve doğrudan rezervasyon gelirlerinizi verimli bir şekilde arttırmanıza imkan veren paha biçilmez modüller sunmaktadır.

Tam bir Otel Yönetim Sistemi olarak, HotelSilverlight Otel Programı, gerek iç faaliyetleri düzene sokmak gerekse işletmenizi daha yüksek gelir getirecek şekilde genişletmek açısından büyük otelcilik görevlerini kapsar.

6. ÖZELLİK : (SaaS) SERVİS OLARAK SUNULAN YAZILIM

Servis olarak sunulan yazılım (software as a service - SaaS) bulut tabanlı bir yazılımın merkezi olarak barındırılması ve işletilmesi ile internet üzerinden kullanıcılara sunulmasına dayanan bir yazılım uygulaması dağıtım modelidir. Müşteriler yazılıma sahip olma maliyetine katlanmadan sadece kullanım başına bir ücret ödemektedirler, böylece önceden herhangi bir maliyet oluşmamaktadır.

Tek merkezden hizmet her zaman daha ucuz ve kaliteli olmaktadır. Özellikle Amerika gibi gelişmiş ülkelerde otel programları artık web üzerinden kullanılmaktadır, ayrıca hiçbir gizli masraf ve altyapı gereksinimi yoktur, SQL, ORACLE ve benzeri uygulama yazılımlarına ayrıca ücret ödenmemektedir.

7. ÖZELLİK : (MOBİL İNTERNET ERİŞİMİ)

HotelSilverlight Otel Programı mobil uygulamaya olanak vermektedir. İsterseniz evden, isterseniz arabanızdan veya yurt dışından HotelSilverlight'ı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dizüstü veya tablet bilgisayarlar ile otelin her yerinde kablosuz kullanımın keyfini çıkarın, oda kontrollerini (housekeeping), uzaktaki satış noktalarını internet üzerinden yönetin.

Internet bağlantısı sizin için halen güvenli değilse ne yapılabilir ?

Bu konuda yeni teknolojileri incelemenizde fayda var.

  • Fiber İnternet, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisidir.
    Dünyada sayılı ülkede sunulan fiber internetin hızı sayesinde, en büyük dosyaları bile göz açıp kapatıncaya kadar paylaşabilirsiniz.

ADSL ve VDSL'de eski telefon kabloları ile internete bağlanmaya çalışırken, Fiber İnternet'te içinden ışık geçen fiber optik kablolarla internete bağlanılır. Fiber internet, çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi imkanı veren bir hizmettir. Altyapısında fiber optik kablolar kullanılır. Fiber optik kablolar, bakır kablolardan farklı olarak bilgiyi elektriksel sinyaller ile değil ışıkla aktarır. Böylece daha fazla bilgiyi, çok daha yüksek hızlarda, çok uzak mesafelere kesintisiz olarak ulaştırır. Saniyede 1000 Mb’ye ulaşabilen fiber internet hizmeti ile internetiniz ışık hızında çalışır.

  • Usb girişli modem desteği ile interneti kesintisiz kullanmanız mümkündür. Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınızın USB bağlantısına takılan bu cihaz sayesinde kolayca internet'e kesintisiz bir şekilde her yerde 3G hızında bağlanabilirsiniz.

8. ÖZELLİK : (EKONOMİK FİYATLANDIRMA)

Fiyat politikası;

Dolu oda başına gecelik plan, oda başına aylık plan, oda sayısına göre tek seferde ödeme, boş olan odalara ücret ödemeden kullanım, kendi sunucunuza özel kurulum gibi, tercih edebileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır.

9. ÖZELLİK : (MEVCUT WEB SİTENİZ ÜZERİNDEN ONLINE REZERVASYON)

Mükemmel bir rezervasyon programına sahip olacaksınız, tasarım açısından dünyada benzeri olmayan bu programı otelinizin web sayfasında kullanacaksınız, otelinizi tanıtmanız için birçok özelliğe sahip olan bu programda misafir rezervasyonları, acenta ve anlaşmalı müşteri rezervasyon işlemleri, hava durumu, otelinizin etkinlikleri, otelinizin tesisleri hakkında bilgiler, Otelinizi tanıtan fotoğraf galerisi ve otelinizin konumunu gösteren gelişmiş harita programı ile işletmenizin itibarını ve satışlarını artıracaksınız.

"HotelBooking Otel Programında yapılan tüm rezervasyonları hiç bir ara yazılım kullanmadan saniyeler içinde HotelSilverlight ön büro programının
ekranından görebilirsiniz."

"HotelSilverlight Otel Programının bu yenilikçiliği ile Dünyada uygulanan bir kaç bulut tabanlı yazılım arasına girmektedir."

10. ÖZELLİK : (7/24 canlı destek)

Programı kullanırken her an sorularınıza cevap verecek, size yardım edecek 7/24 zamanlı canlı destek hizmeti.

Destek ekiplerimizin bilgi ve teknik donanımları, iletişim ve erişimi en yüksek düzeyde tutacak şekilde planlanmıştır. Konuk ağırlama sektörü sürekliliğinin öneminin bilincinde hareket edilmekte, her ihtiyaç duyulduğunda erişilebilir olmak ve en kısa zamanda en doğru çözümü sunmak prensibi, hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.