Otel Web Rezervasyon Uygulamaları Videoları


01-Web Rezervasyon Ayarları Nasıl Yapılmaktadır ?
(Web Manager) Web yöneticisi menüsünden / (web reservation settings) web rezervasyon ayarları programına girilerek yapılmaktadır. Otelin oda tipleri için web satışlarında uygulamasını istediğiniz minimum oda sayısı, minimum ve maksimum oda doluluk oranları vs. gibi bilgiler bu bölümde girilmektedir.


02-Web Rezervasyon Satışlarında Tarihler Arası (varış / ayrılış, uygunluk) Gibi Kısıtlamaları Nasıl Yapabilirim ?
(Web Restrictions list) Rezervasyon kısıtlamaları listesi bölümünden gerekli kısıtlama tipi ve tarih aralıkları girilerek yapılmaktadır.


03-Web Rezervasyon Satışlarında Tarihler Arası Rezervasyonlarda Minimum Gece Sayısı Kriterlerini Nasıl Tanıtabilirim ?
(Minimum Bookable list) Asgari yaptırılabilir gece rezervasyonu bölümünden tarih aralıklarında geçerli olacak minimum gece sayıları girilebilmektedir.


04-Web Rezervasyon Mesajlarını Nasıl Düzenleyebilirim ?
(Web reservation messages) Web rezervasyon mesajları değişikliğe kapatılmıştır, sadece image / pdf girişlerini kişiselleştirebilmek için image / pdf girişleri yapılabilmektedir.


05-HotelSilverlight Web Rezervasyon Programını Kendi Sayfamdan Kullanabilmek İçin Ne Yapmalıyım ?
Web reservation settings / Web reservation embed code bölümündeki oteliniz rezervasyon sayfası için hazırlanmış (embed code) kodu kullanabilirsiniz.


06-Otelde Kalan Misafirler Web Rezervasyon Programını Nasıl Kullanabilir ?
Oteldeki misafirlerin rezervasyon programını kullanabilmeleri için (check-in) giriş, bölümünde (guests in house) oteldeki konuklar / (login details) giriş detay seçeneği ile giriş onay işlemler yapılmaktadır.